Adam2

Jsem politicky korektní, když řeknu, že Romové jsou pracovití?

Nejlepší odpověď
cukrar

To s politikou vůbec nesouvisí, já říkám, že někteří romové a cikáni jsou pracovití. proto jim za práci platím.

Další odpovědi
Drap

Vymyslel jsi nesmysl. S politickou korektností nemá pracovitost Romů nic společného.

Cenobita

Kolektivní hodnocení je vždy problém:

Češi jsou tlustí a smrdí.

Rusové pijí moc vodky.

Němci pijí moc piva a libují se v perverzní sexualitě.

Italové jsou hluční.

Jižní národy jsou líné.

Myslím, že toto zevšeobecňování není moc korektní ani není pravdivé.

redy

Fakt? měl bys poslat foto…

Nuk nuk

Pokud budete chtít být politicky korektní, nesmíte napsat vůbec název národnosti, musíte to „opsat“.