Jsem PID pracující na DPP a zaměstnavatel mě vyzval abych doručoval ihned po vyzvednutí důchodu složenku pro paní účetní

Zajímalo by mě k čemu je paní účetní má složenka o vyzvednutí důchodu a k jakému účelu ji vlastně potřebuje. Mám na část důchodu exekuci.Zvedne se mi tím pádem automaticky měsíční srážka z vypláceného důchodu o výdělek který mám na DPP? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpovědi
Nyny

Žádnou složenku ani potvrzení o vyzvednutí důchodu zaměstnavateli nejste povinen předkládat. Automaticky se Vám nic zvednout nemůže, muselo by proběhnout nové řízení o výši srážky. V žádném případě výši srážky nemůže sám upravit zaměstnavatel.