Jsem osvč platím si nemoc. připojištění,pokud bych se přihlásila na pracovní uřad bude mi vyplácena nemocenská?

Odpovědi
Jambalaya

Z vašeho dotazu není jasné, zda si platíte nemocenské komerčně nebo u Správy sociálního zabezpečení.
Vycházím z toho, že hradíte nemocenské pojištění u SSZ
Pokud se přihlásíte na pracovní úřad, bude vám vyplácena podpora v nezaměstnanosti a budete pobírat dávky v nezaměstnanosti, nebude vám však vyplácena žádná nemocenská.
V případě komerčního nemocenského pojištění je podstatné, co máte ve smlouvě.