salvatoreix5

Jsem ošklivý, nebo ne?

Ahoj, je mi 17 let a jmenuji se Martin a jsem ze Zlínského kraje. Studuji učiliště a mám problém se svým vzhledem.
Nevím proč, ale každá holka mně řekla, že jsem škaredý, ošklivý atd., prostě „urážky“ nevím co tím myslí.
Ptal jsem se na to kamarádů a ti říkali že vypadám úplně normálně. Už mě ty slova začínají dost štvát. Tak co vidíte? Jsem ošklivý kluk, nebo ne ? Díky.
tady 1 fotka – http://jyxo.in­fo/uploads/38/388f8e4­8da2f858cbeb0212be­eccb868d531191­a.png

Nejlepší odpověď
Zbynas

Není to náhodou fotka jednoho z TV Twixx?

Ten vlevo na fotce „fotku prosím“.
http://ask.fm/TVTwix­xfans4ever/best

Další odpovědi
zjentek

to je těžký takhle určit ..to záleží, jaký perly Labuanu a hvězdy Mozambiku máš kolem sebe ;q

led

Nebudem hodnotiť fotografiu, ale…
Všetko je otázka uhlu pohľadu
Fyzická krása človeka nemusí byť v súlade s jeho duševnou krásou. V tom je práve krása života.

anonym

No sexsymbol nejsi… Ale ošklivý taky ne. Pokud tě žádná nechce, tak vydělej prachy, pak tě budou chtít všechny.
A holky nemají rády kluky, co o sobě furt pochybují.

marci1

Už Ti bylo zodpovězeno : 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-skaredy-vzhledove

anonym

Ošklivý určitě nejsi, to buď v klidu 🙂

Šidlo

nie ste, a dokonca máte na fotke dobrú farbu trička.....

že nevyzeráte ako nastylovaní speváci a hrdinovia z twilightu..­...slečny nechápu realitu

ale ešte je možné, že oslovujete len nastylované barbíny…a od tých fakt nečakajte že ocenia reálneho muža

ale ak vám aj ,,holky od vedle" hovoria že ste škaredý…zmente spoločnosť, fakt chcú len upíra z filmu, sú detinské

ptáč

V tomto věku rostou některé části kostí rychleji než ostatní. Nekuř, víc se věnuj jídlu a fyzické aktivitě. Primadony ať si trhnou. Jsou důležitější věci, než předvádění. Zázemí, rodina, znalosti o svých dědečků, babiček. Začlenění se do společnosti svých lidí které znáš, společnosti, kterou si vytvoříš a lidi, kterým můžeš věřit.

Jamajka

Nejsi vůbec ošklivý. Podle mě na vzhledu neáleží, a jistě máš i spoustu jiných předností:).

anonym

Podle mě jste odporný dement, ale to vy stejně slyšet nechcete…

Sambička -Ach ta podoba jako by z oka vypdl božímu synovi?

anonym

Na venek mutant s blánami mzi prsty na nohách i na rukou ba u za ušima a ve vnitř duševně prohnilý a ctižádostivý pornoherec.

salvatoreix5

Ne

anonym

Jak ne,vdyď je to tlama už od pohledu?!