Jsem oprávněna cítit se méněcenně a ublíženě?

Jsem oprávněna cítit se méněcenně a ublíženě po Vašich odpovědích na mé předešlé otázky? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsi oprávněná jít chatovat, litovat se a stěžovat si někam jinam.

Další odpovědi:

Zlatý

Ne. Tvé otázky jsou chaotické, litující sama sebe. Zkus se vzchopit a začít se chovat "normálně" a v pohodě, jako my ostatní. Představ si, že bychom se tady všichni litovali? :-))

Bronzový

Máš právo si myslet i cítit, co chceš. Já jsem žádné Vaše otázky nečetl, ale už tato lecos napoví. Budu to psát ve 3. osobě místo ve 2. osobě. Člověk nějak reaguje na okolí a okolí reaguje na něj. Ta reakce se projeví tím, co okolí říká, jak se k němu chová. Dotyčný se může cítit různě, po pochvale se cítíme dobře, po seřvání se asi cítíme hůře. Ale člověk se může naučit ovládat své city a prožívat je tak, aby mu prospívaly a ne aby mu škodily. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Nebudeme brečet nad rozlitým mlékem. Ovládáme svou přítomnost, za svou minulost nemůžeme, ale můžeme si z ní vzít poučení. Chybami se každý učí. Pokud se nepoučíme, tak budeme dělat pořád ty samé chyby. Pokud si myslíte, že máte právo se cítit méněceně a ublíženě, tak se tak můžete cítit. Ale nic tím nevyřešíte a nic se nezmění. Co kdybyste se usmála, chvíli skákala a říkala si, že tento problém nebude za deset let vůbec důležitý. Pokud budete myslet na to, že je vám ubližováno, budete se tak cítit chovat , ale ničeho nedosáhnete. Zaměřte se na něco jiného, buďte s přáteli atd.

Stříbrný

Ne!

Ne, to tedy rozhodně né!

Zlatý

Neboj. U psychiatra se budeš cítit jako doma.

Pokročilý

Oprávněna, proč ne, ale musím souhlasit s předchozími.Řešíš nějaké více či méně závažné problémy.Tvé otázky jsou možná trochu dejme tomu zvláštní, ale já z nich cítím ono pověstné volání.Beze vší urážky, zkus si promluvit s někým kompetentním , třeba se ti uleví.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.