Lgee

Jsem normální, když chci holku, ale nechci s ní sex?

Na porno sice koukam už několik let, ale vlastně sem nikdy necítil potřebu sex v reálném životě mít, proto bych jednoduše chtěl roztomilou holku s dobrou postavou, to jo, ale stejně bych s ní sex nepotřeboval, prostě bych ji chtěl „jenom mít“ včetně všeho okolo (mazlení atp.). Ale o sex mi vůbec v reálném životě nejde… je to divné? :D

PS: je to stejne jen otázka, která mě napadla, je mi jasné že takovou holku mít nikdy nebudu protože tomu odpovídá zhruba 5%.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkus omezit masturbaci u porna, časem potom možná dostaneš chuť na reálný sex.

Další odpovědi
ten který je

Sledováním porna riskuješ, že chytíš nějaký vir.:-)

bolak

Fúj, ty úchylo, tohle ani neříkej!

hele, teď vo tobě psali > https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/423145-kdyz-ve-vztahu-chybi-sex.html

anonym

Ještě ji ani nemáš a už jsi sobec, myslel jsi na to, co by tomu řekla ona? Myslíš, že bude mít chuť být v takovém vztahu? Ona s někým chce chodit proto, aby měla později rodinu, ty snad nechceš v budoucnu děti?

iceT

Myslím, že normální to není. Nemusíš mít něco, jen proto, abys to měl, když to vůbec nepotřebuješ a vystačíš si vlastně sám.