Avatar uživatele
sarek

Jsem normální?

je mi 35 let a chci se svěřit s problémem, který mám. Pěkně se společensky obleču -šaty silonky lodičky a když se začne stmívat aby mě někdo známý nepoznal, chodím po ulicich a když jde někdo proti mě nebo za mnou vyzuju jednu botu, kterou schovám do tašky a jdu jen v jedné botě. cítím jak mě to dělá dobře , vzrušuje mě to, když mě někdo osloví a začne mě litovat mě, jsou to převážně starší ženy a ptá se se co se mi stalo a já můžu na to odpovídat, vymýšlím si že mi ji někdo vzal když jsem byla u kamarádky na návštěvě nebo v nemocnici. takto chodit „neobutá“ vydržím dlouhé hodiny a už tu potřebu mám i ted v zimě kdy jsem začala takto chodit , kdy si vyzuji jednu kozačku kterou si schovám a i když mě je hrozná zima tak to vydržím . vím že to co dělám je abnormální, možná pro někoho šílený , ale já to potřebuju dělat, těším se na to, až to udělám. teď už každý den , musím jezdit vždy na jiná místa abych vždy byla na jiném místě a nebyla tak nápadná , že to dělám schválně , musí to vypadat jak moje „neštěstí“. manželovi se vymlouvám , že si něco zařizuju, protože jsem tak často na pár hodin pryč od rodiny a to nezmiňuji to že musím si každý den kupovat nové silonky, protože je vždy na chodidle roztrhám. poradí mě někdo co mám dělat nebo si se mnou o tom někdo popovídá? má někdo taky takový problém, úchylku? potřebuji pomoci? nebo se s tím časem vyrovnám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, misa-radilka před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Jejda,to je krásná úchylka.Zařiď to tak,abyste se potkali s manželem.To bude teprve to správný vzrůšo.Ale,jinak bych si s tím hlavu nelámal.Za nenormální a „nebezpečné“ považuji ty,co tvrdí,že žádnou úchylku nemají. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kosaaaak

Každej máme něco :). Když to nikomu neubližuje tak co je na tom. Já bych to za problém nepovažoval. Podle mýho jste bezva.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Ptala jste se – odpovídám: Nejste. Jestli to budete dělat i v zimě, měla byste navštívit psychiatra, nebo si pořídit pořádně silné ponožky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

pokud tim nikoho neomezujete, neublizujete, nezanedbavate rodinu, je to podle me ok. kazdeho bavi neco jineho. hlavne si dejte vecer pozor, kam slapete. chtel bych videt jak to probiha v praxi:)

ja kdyz treba jen na chvili se znamym sednu na obrubnik/na chodnik/na schody, predstavim si, kolik lidi si tu odplivlo, vrhlo, kolik psu se tu vydelalo apod.

a kdyz vas teda vzrusuje litost jinych lidi, co se domluvit s manzelem na nejake „hre“? :) at nemusite vecer sama trajdat po meste.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

Možná by bylo dobré navštívit psychologa…
Ale nevím mě to normální nepřipadá, každopádně ať si každej dělá co chce :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greycell

spíš než abnormálně úchylné se mi to zdá nebezbečné. V šeru se můžete poranit, šlápnout na střep, rezavý hřebík či v nejhorším případě na stříkačku. vysoké riziko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zase si tu z nás někdo střílí, to jsou myslím pěkné nesmysly

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tlaky

Docela pěkná pohádka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek