iceT

Jsem nenormalni ja nebo soused?

Predevcirem,kolem poledne chystam obed-byly kureci rizky-samozrejme jsem zvykla je trochu naklepat,a jak si je tak naklepavam,tak se ozve bouchani z dolniho patra,klepu dal a znova bouchani.Doklepu a bouchani ustalo.
Vcera potkam souseda a soused si stezuje,ze to pry jeste bude mit dohru,to moje klepani.Nevim teda,kam si chce jit stezovat.
Snazim se se vsemi vychazet dobre,kazdeho zdravim(on teda na pozdrav neodpovida)cekam s vytahem,kdyz jde nekdo za mnou,ale jemu zrejme nic neni vhod.Neni to stary clovek,aby mu vadil nejaky bezny hluk a co kdybych treba mela deti a ony litaly po byte?Ted pred domem zvetsovali parkoviste,a to byl teprve randal.

Nejlepší odpověď
panenka

Vy jste IceT v naprostém pořádku ale ten váš soused musí být pěkné abych to řekla slušně ucho.Vůbec bych si ho nevšímala a pokud by si někdě šel stěžovat a tam řekne že vás jde udat jen kvůli tomu že jste zrovna klepala řízky tak se mu všichni vysmějou a pošlou ho dom.Připadá mi to jako z českého filmu bohužel si ted nevzpomenu na název kde Janžůrová klepala řízky a sousedi si stěžovali na úřadě a začaly si navzájem dělat naschvály.

Další odpovědi
Bumbes

Bohužel na světě to je zařízené tak, že pokud o blba nezakopneš, přijde za tebou sám…
Já měl kdysi podobnou sousedku ve starém činžáku (houpající se trámové podlahy), pomalu jsme doma chodili po špičkách a přesto se jí houpal lustr a neustále si stěžovala (přes rok) na uličním výboru.
Zajímavé však bylo že paní stěžovatelka vlastnila psa pudla, který nepříjemně štěkal i v nočních hodinách. Teprve když jsem jí přinesl „papír“ z národního výboru, že „pokud neodnaučí psa štěkat, bude se ho muset zbavit“, okamžitě si přestala stěžovat.
Takže někdy se vyplatí si najít jakékoli způsoby obrany proti takovým hnidopichům a debilům.

BEAES

Asi na ty řízky měl chuť…nejlepší by bylo si ho nevšímat.

9 řemesel

Odpovím Vám z jiného úhlu.1/Zkuste dát pod prkýnko složenou utěrku.2/Když to nepomůže tak ji namočte a dejte sousedovi na hlavu.

anonym

příště až budete dělat řízky tak mu jeden dejte s omluvou za to klepání,věřím že ho tím budete tak šokovat že příště dá pokoj

rybíz

Soused. Je to prostě rapl. Pokud jsi je klepala kolem poledne,( ne třeba v deset večer) tak je to normální a nelam si s tím hlavu.

flodur

Hlad je nepříjemná věc:D

vecernice

Je zajímavé,že v každém baráku se najde někdo takovej.Nejlépe pána podpořit v jeho přesvědčení a to tak,že mu ty řízky příště naklepete přímo na zdi.Já bych ho teda stěžovat přímo poslala.Jelikož dělám tzv.správce domu a občas poslouchám také kuriozní stížnosti,tak si hned představím jak bych se na jeho stížnost tvářila.Hrozně ráda se totiž zasměju.

vlastina

Asi se mu líbíš,a takto ti to dává najevo

iceT

Slozenou uterku pouzivam bezne,ale jit za sousedem s rizkem nebo s omluvou -nevim jak by se tvaril,ale dekuji za povzbuzeni.