Zlatý

Jsem nenormalni ja nebo soused?

Predevcirem,kolem poledne chystam obed-byly kureci rizky-samozrejme jsem zvykla je trochu naklepat,a jak si je tak naklepavam,tak se ozve bouchani z dolniho patra,klepu dal a znova bouchani.Doklepu a bouchani ustalo.
Vcera potkam souseda a soused si stezuje,ze to pry jeste bude mit dohru,to moje klepani.Nevim teda,kam si chce jit stezovat.
Snazim se se vsemi vychazet dobre,kazdeho zdravim(on teda na pozdrav neodpovida)cekam s vytahem,kdyz jde nekdo za mnou,ale jemu zrejme nic neni vhod.Neni to stary clovek,aby mu vadil nejaky bezny hluk a co kdybych treba mela deti a ony litaly po byte?Ted pred domem zvetsovali parkoviste,a to byl teprve randal.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vy jste IceT v naprostém pořádku ale ten váš soused musí být pěkné abych to řekla slušně ucho.Vůbec bych si ho nevšímala a pokud by si někdě šel stěžovat a tam řekne že vás jde udat jen kvůli tomu že jste zrovna klepala řízky tak se mu všichni vysmějou a pošlou ho dom.Připadá mi to jako z českého filmu bohužel si ted nevzpomenu na název kde Janžůrová klepala řízky a sousedi si stěžovali na úřadě a začaly si navzájem dělat naschvály.

Další odpovědi:

Stříbrný

Bohužel na světě to je zařízené tak, že pokud o blba nezakopneš, přijde za tebou sám...
Já měl kdysi podobnou sousedku ve starém činžáku (houpající se trámové podlahy), pomalu jsme doma chodili po špičkách a přesto se jí houpal lustr a neustále si stěžovala (přes rok) na uličním výboru.
Zajímavé však bylo že paní stěžovatelka vlastnila psa pudla, který nepříjemně štěkal i v nočních hodinách. Teprve když jsem jí přinesl "papír" z národního výboru, že "pokud neodnaučí psa štěkat, bude se ho muset zbavit", okamžitě si přestala stěžovat.
Takže někdy se vyplatí si najít jakékoli způsoby obrany proti takovým hnidopichům a debilům.

Zlatý

Asi na ty řízky měl chuť....nejlepší by bylo si ho nevšímat.

Bronzový

Odpovím Vám z jiného úhlu.1/Zkuste dát pod prkýnko složenou utěrku.2/Když to nepomůže tak ji namočte a dejte sousedovi na hlavu.

příště až budete dělat řízky tak mu jeden dejte s omluvou za to klepání,věřím že ho tím budete tak šokovat že příště dá pokoj

Bronzový

Soused. Je to prostě rapl. Pokud jsi je klepala kolem poledne,( ne třeba v deset večer) tak je to normální a nelam si s tím hlavu.

Bronzový

Hlad je nepříjemná věc:D

Bronzový

Je zajímavé,že v každém baráku se najde někdo takovej.Nejlépe pána podpořit v jeho přesvědčení a to tak,že mu ty řízky příště naklepete přímo na zdi.Já bych ho teda stěžovat přímo poslala.Jelikož dělám tzv.správce domu a občas poslouchám také kuriozní stížnosti,tak si hned představím jak bych se na jeho stížnost tvářila.Hrozně ráda se totiž zasměju.

Pokročilý

Asi se mu líbíš,a takto ti to dává najevo

Diskuze k otázce

Zlatý

iceT

Slozenou uterku pouzivam bezne,ale jit za sousedem s rizkem nebo s omluvou -nevim jak by se tvaril,ale dekuji za povzbuzeni.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.