Avatar uživatele
iceT

Jsem nenormalni ja nebo soused?

Predevcirem,kolem poledne chystam obed-byly kureci rizky-samozrejme jsem zvykla je trochu naklepat,a jak si je tak naklepavam,tak se ozve bouchani z dolniho patra,klepu dal a znova bouchani.Doklepu a bouchani ustalo.
Vcera potkam souseda a soused si stezuje,ze to pry jeste bude mit dohru,to moje klepani.Nevim teda,kam si chce jit stezovat.
Snazim se se vsemi vychazet dobre,kazdeho zdravim(on teda na pozdrav neodpovida)cekam s vytahem,kdyz jde nekdo za mnou,ale jemu zrejme nic neni vhod.Neni to stary clovek,aby mu vadil nejaky bezny hluk a co kdybych treba mela deti a ony litaly po byte?Ted pred domem zvetsovali parkoviste,a to byl teprve randal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, 9 řemesel, aramah, anonym, Nazdar Bazar před 4988 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Vy jste IceT v naprostém pořádku ale ten váš soused musí být pěkné abych to řekla slušně ucho.Vůbec bych si ho nevšímala a pokud by si někdě šel stěžovat a tam řekne že vás jde udat jen kvůli tomu že jste zrovna klepala řízky tak se mu všichni vysmějou a pošlou ho dom.Připadá mi to jako z českého filmu bohužel si ted nevzpomenu na název kde Janžůrová klepala řízky a sousedi si stěžovali na úřadě a začaly si navzájem dělat naschvály.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Bohužel na světě to je zařízené tak, že pokud o blba nezakopneš, přijde za tebou sám…
Já měl kdysi podobnou sousedku ve starém činžáku (houpající se trámové podlahy), pomalu jsme doma chodili po špičkách a přesto se jí houpal lustr a neustále si stěžovala (přes rok) na uličním výboru.
Zajímavé však bylo že paní stěžovatelka vlastnila psa pudla, který nepříjemně štěkal i v nočních hodinách. Teprve když jsem jí přinesl „papír“ z národního výboru, že „pokud neodnaučí psa štěkat, bude se ho muset zbavit“, okamžitě si přestala stěžovat.
Takže někdy se vyplatí si najít jakékoli způsoby obrany proti takovým hnidopichům a debilům.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Asi na ty řízky měl chuť…nejlepší by bylo si ho nevšímat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Odpovím Vám z jiného úhlu.1/Zkuste dát pod prkýnko složenou utěrku.2/Když to nepomůže tak ji namočte a dejte sousedovi na hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

příště až budete dělat řízky tak mu jeden dejte s omluvou za to klepání,věřím že ho tím budete tak šokovat že příště dá pokoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Soused. Je to prostě rapl. Pokud jsi je klepala kolem poledne,( ne třeba v deset večer) tak je to normální a nelam si s tím hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Hlad je nepříjemná věc:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Je zajímavé,že v každém baráku se najde někdo takovej.Nejlépe pána podpořit v jeho přesvědčení a to tak,že mu ty řízky příště naklepete přímo na zdi.Já bych ho teda stěžovat přímo poslala.Jelikož dělám tzv.správce domu a občas poslouchám také kuriozní stížnosti,tak si hned představím jak bych se na jeho stížnost tvářila.Hrozně ráda se totiž zasměju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Asi se mu líbíš,a takto ti to dává najevo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Slozenou uterku pouzivam bezne,ale jit za sousedem s rizkem nebo s omluvou -nevim jak by se tvaril,ale dekuji za povzbuzeni.

před 4988 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek