lucille

jsem nejak nemocná???

ahoj myslíte si ze jsem nejak nemocná kdyz skoro kazdej den kdyz se nekdy nadechnu tak me bolí nekde kolem srdce nebo levé plice (nevim jak to mam popsat)tak ze se nemuzu treba jednu nebo dve minuty vubec nadechnout tou bolestí??? a jestli to není nemoc tak co to je? a jak se toho zbavit??…
(ja vim ze je to napsany divne ale nejsem zrovna typ človeka kterej neco umí vysvetlit)
dekuju za odpoved.
Doplňuji:
ne vazne jsem se na to jeste nikdy neptala…:)

Nejlepší odpověď
kropitko

já to už nekomentuju,zase bych byla akorát zza špatnou ,viz…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bolesti-u-srdce

Další odpovědi
Miroslavst

A neptala jsi se na toto už jednou? Na otázku odpovím ano, seš nemocná. On každý nepříznivý stav je vlastně nemoc. Teď jde o to, jak závažnou. Já bych to tipoval na utlačovaný nerv-právě tím, jak se chceš nadýchnout, tak to zatlačí na nerv a píchá to. Musíš se nadýchnout jen po troškách a postupně víc a víc. Někdy, ale jen někdy mi to dělá taky.
Bohužel bez lékařské diagnozy nelze jinak lépe odpovědět.
Doplňuji:
Omlouvám se, už jsem to našel, je to podobné:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bolesti-u-srdce

CEHINO

Měl to kámoš měl ůskosti a stres nejsem doktor, ale měl to vážný trvalo mu to několik minut než se nadechl normálně dostal prášky na nervi, oženil se a hlavně šel k doktoovi

anetadela1

Já to občas mám taky. Ale já to připisuju zaraženým prdům :)

oskar

Může to taky byt spazmus mezižeberniho svalu,v každem připadě navštivte lekaře.

bizonka

Jestli jses mlada,tak tyhle stavy jsou asi normalni,pamatuji se,ze jsem neco podobneho v mladi prozivala,ale vzdy to odeznelo,hlavne na to nemyslet a venovat se hned necemu jinemu.Jestli se to ovsem opakuje delsi dobu a v pravidelnych intervalech,radsi dojit k lekari,tak devce,nadechnout se a hura do zivota

Nuk nuk

Podle popisu to vypadá jako astma, ale to je můj odhad. Navštivte nejlépe plicního lékaře, nebo pokud chodíte na alergologii, řekněte o svých potížích tam.

Jammer

Přestaň hulit!(cigára) Tedy mně to tedy v tomto případě pomohlo.

Lucimia

Určitě se jedná o problém, pokud vás to postihuje denně a navíc na stejném místě.
Může to být cokoli, poraněný nerv, zlomené žebro, nemoc srdce a další problémy…
Raději vyhledejte lékaře, nejlépe kardiologa nebo internistu.