Klára K.

Jsem nějak narušená, když mě neděsí ani ty „nejhorší“ horory?

Odpovědi
PetrXY

Pravděpodobně dobře rozeznáváš realitu od filmových triků. A konec konců, proč by tě horory měly děsit? Horory jsou filmy pro dospělé a pro jejich pobavení.

Funna

proč bys měla být?…jen jsi realista, vždyť je to jen film…taky mě neděsí a spoustu lidí co znám taky ne…

Kelt

Díky, také si kladu stejnou otázku.

bolak

Každý rok se koná Festival otrlého diváka, zkus to tam :)

A prozatím se modli aby tě nikdo nepřepad.

Zdroj: http://www.otrly­divak.cz/index­.php?lang=cze&sek­ce=&stranka=203

Nespi

Opravdu by mě zajímalo co považuješ za nejhorší horory. :) Mám totiž pochybnosti. Rád ti kdyžtak doporučím něco na prověření tvé odolnosti.