Larissa

Jsem nějak mimo obraz – co všichni mají s Felix Baumgartnerem?

Na Internetu o tom kolují vtipy, ale já nemám šajna o co go…? 😁

Nejlepší odpověď
Funna

počti si, ať víš wo co gou .-)
http://tech.ih­ned.cz/vesmir/c1-57905180-baumgartner-seskocil-z-rekordni-vysky-39-kilometru-a-prekonal-rekord-ve-stoupani-balonem

Další odpovědi
hanulka11

jo to bude ten šílenec, co skočil z výšky nějakých 38m tuším
Doplňuji:
oprava asi to budou kilometry-jinak by to nebylo nic unikátního

Ella

překonal světový rekordy, tuším že tři – včera to bylo živě vysíláno – jeho seskok z výšky 38 km, volným pádem, rychlostí pádu překonal rychlost zvuku…