Jsem narcista a trošku psychopat, mám u žen velikou šanci?

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně ano…
😉
A neboj, já to tvé manželce ´neprásknu´…
😉

Další odpovědi
marci1

Každý má šanci, lidé jsou různé a letí na ně různé protějšky. 🙂

zzzzz

Máš docela slušnou šanci, že tě některá kopne podpatkem do k:-oulí 😁

Agneta

" Nemělo bejt nacista?" =>Jak se ptá zjentek…ano souhlasí, on je český nacista (k tomu ještě narcis a psychopat…těžký úděl že), už jsem mu to kolikrát vytýkala, že by klidně zase organizoval „pražské povstání 1945“ s 2800 mrtvými patrioty – nebo spíše naivky :DDD, ale ještě se nevyjádřil…prostě jsem mu buď otevřela oči, nebo se s ním už nehne…:DDD

ivzez

To záleží spíše na tom, jestli ví, že jste zadanej.
Třeba tady jste „provařenej“…

redy

Hmm, málem jsem ti to uvěřila 🙂

led

Nikto nie je dokonalý

zjentek

U tebe si umím babu představit ..ale podle toho, jak tě odtud znám, nemáš tam překlep? Nemělo bejt nacista?

Drap

V tomto případě úplně největší. Četl jsem ten dnešní článek.

anonym

Gecco, to bych ti ani nedoporučoval, ona je zlá- na cizí! 😁

gecco

Šak já su skoro ´náš´…
😉

redy

barbakan super 😁