Mell

Jsem náladová?

Je náladavost když jsem ubrečená a jsem na všechny protivná a pak se začnu omlouvat a bejt hodná?
Doplňuji:
Prosím?! Hystrická?!

Nejlepší odpověď
anonym

Naladova se mi zda na vasi " diagnozu " jeste slabe slovo. ☹ -iv-

Další odpovědi
hanulka11

spíš hysterická
Doplňuji:
nauč se ovládat, nikdo není povinen to snášet – pro okolí tento typ lidí není nijak příjemný a oblíbený

Drap

je, a taky je to pro okolí nepříjemné, protivné a unavující. Snaž se s tám něco dělat

Pájo

Pokud k projevům své špatné nálady potřebuješ vždy (nebo většinou) ostatní lidi („obecenstvo“)… jsi hysterická (vycházím z Tvého popisu věci).

Pokud pozoruješ výkyvy své nálady i v době, kdy jsi úplně sama, může to znamenat, že jsi psychicky nevyrovnaná.

Poruchy nálady (afektivní poruchy) je dobré konzultovat s odborníkem a řešit pomocí psychoterapie, hypnózy a farmakoterapie.

anonym

Rozmazlená?

anonym

musíš to brát prostě takové, jaké to je a doufej, že to jsou jen hormony a do dospělosti se ti to zlepší, pokud budeš si chtět promluvit, tak klidně napiš e-mail s kontaktem na tebe.

hanulka11

no vidíš …jak jsi hysterická

anonym

🙂 -iv-

hanulka11

podle tvých předešlých otázek co jsi pokládala …fakt hledej chybu u sebe .....zamysli se nad sebou