Anonym01

Jsem nakažen?

Z vyšetření :

  • zarudnutí předkožky, svědění, mírné pálení při močení, výtoky neguje, drobné uzliny vel. hrachu (třísla), žlutý výtok na špičce penisu

Chtěl jsem se zeptat, jak moc je to vážné a o jaké nemocnění se jedná. Došlo k pohl. styku samozřejmě a pociťoval jsem to už od pondělka. umyl jsem se nějakým sprchovým gelem, který mi nemusel sednout a mohl tak způsobit alergickou reakci ..chtěl jsem se ještě zeptat zda je i toto možné.

Nejlepší odpověď
iceT

cituji:
Z vyšetření :

  • zarudnutí předkožky, svědění, mírné pálení při močení, výtoky neguje, drobné uzliny vel. hrachu (třísla), žlutý výtok na špičce penisu

Promiň,ale byl jsi u lékaře?Nebo výše zmíněné je jen samo vyšetření a popisuješ příznaky?
Byla partnerka náhodná známost,mohla patřit k rizikové skupině lidí?
Na tohle a další věci by se tě měl doktor zeptat,nařídit léčbu,popřípadě vyšetřit partnerku a doporučit sexuální zdrženlivost,pokud nebudeš zcela zdravý.Nezapomeň,že mít nechráněný styk a vědět,že nejsi zcela v pořádku může být i trestné.Protože to může,ale nemusí být banalita,ale nejsem doktor.

Další odpovědi
venkovan

Jsi!

Patrik76

To muzes mit cokoliv,treba obycejny zanet mocovich cest a nebo i klidne chlamidie nebo syfilis priznaky to sou vsechny podobny.Zajdi na kozni a oni ti udelaji ster.Ale jestli si mel nahodnou znamost tak pocitej spis s tim nakazenim.