Jsem na neschopence s prac.úr.,nyní přecházím na gynekol.,budu až do porodu na nesch.Vpráci mi chtějí dát výpověd ve zk.

době.prý mi bude dál chodit nemocenská a potom mateřská.tak nevím jestli v tom není nějaký háček.dík

Nejlepší odpověď
terry

Myslím, že v pracovní neschopnosti nemusíte výpověď přijímat. Pokud se jedná o výpověď dohodou.
A jinou vám dávat asi nesmí.
Ale nejsem si jistá.
Raději bych to probrala s právníkem. Pokud to firma zkouší, nikdy nevíte, co bude chtít testnout za nějaký čas.