Tara48

Jsem na neschopence.

Můžu jít k jinému lékaři na vyšetření i mimo vycházky?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nemarodíš se zlámanou nohou,proč ne,ale nezapomeň na potvrzení pro případnou kontrolu.

Další odpovědi
Deli

Pokud je to nutné, tak ano. K zubaři s bolavým zubem musíte, v případě, že Vám přijde kontrola, prokážete se dokladem, že jste byla nutně u zubaře. Jít si pro nové brýle na oční asi není zrovna nejnutnější…

briketka10

SAMOZŘEJMĚ JSEM NEMOCNÁ JIŽ 8 MĚSÍCŮ A K LÉKAŘI SE CHODIT MUSÍ TAK PROČ NE,A PRO KONTROLU NALEPÍM NA DVEŘE CEDULKU-MĚLA BYCH NESCHOPENKU JIŽ MOC POPSANOU …