Jsem na mateřské a chci vědět zda si můžu vyřídit živnostenský list a „podnikat“. Jak je to pak s rodičákem?

Odpovědi
hatym

Dobrý den,pokud svého potomka nedáte do mateřské školy,tak příspěvek budete dostávat.Stejné je to i s klasickým zaměstnáním.Bez obav můžete normálně podnikat či chodit do práce.Mám to stejné se ženou,jsem osvčmtakže si pracovní dobu řídím sám a žena má klasický pracovní poměr.Záleží potom na dohodě mezi partnery.Nashle­danou

salsa verde

můžete ale pořádně se poptejte jak to budete mít s placením sociálky a zdravky a taky se zeptejte jaké jsou podmínky pokud budete mít osvč na hpp nebo vpp. at se nepřipravíte zbytečně o peníze. a vtomto vyptávání se vám doporučuji obejít všechny patřičné úřady, ne se spolehnout jen na „jednu pani“ za jedním okénkem