Křeček5

Jsem na Littlest Pet Shop velká, když je mi 11 let?

Nejlepší odpověď
anonym

Ale to víš, že ne, když tě něco baví, tak to prostě dělej, není na tom nic pobuřujícího, tak co, žejo?

Další odpovědi
Quimby

Neřekl bych, já si třeba taky občas koupím kinder vajíčko pro radost.

Löwe

Nevím sice, co to je, ale dokud tě to baví, tak se na to klidně dívej, je to v pořádku 🙂

mokrygorky – zdrž se prosím idiotských názorů, každý má svoje mouchy/koníčky.

marci1

To víš, že ne. Úplně v pohodě. Dělej to, co se Ti líbí. 🙂

mokrygorky

na to jsi velká vždycky ;) Taková blbost
Löwe: Nebo co?

Šidlo

ts, a čo máme hovoriť my bronies, čo máme 15–40 rokov?

ale nie, bavte sa podľa seba.....ja si myslím, že tieto zvery sú presne určené pre vás…navyše, zbierať gýče je vlastne o.k. v každom veku.....ale odporúčam nechváliť sa s tým rovesníkom a nepríjemným dospelým