HerbiG

Jsem mensi kutil a chtel bych vedet jak si zlepsit kulickovku …

je to MANUALKA a strili na takovou zbran za 850 Kc docela dobre,ale chtel bych zlepsit strelu … aby byla vic silnejsi … jde to nejak??? prosim presne postupy,nebo nejakou stranku .. dekuju moc 🙂

Nejlepší odpověď
Láďa Varga

čau tvá zbraň jde vylepšit střelbu zesílíš že vložíš silnější pružinu zjisti si jakou máš sílu koupíš jí jakym koliv lepším army obchodě ne v obchodě s količkovkama