Avatar uživatele
lucille

Jsem magor???

ahoj jsem závislá na sebepoškozování, vsem v mojem okolí co to o me vědí to vadí ale me to pripadne jako normalní vec a jeste k tomu mi vadí ze mě k vuli tomu vsichni dospelí (i rodice) chtejí poslat k psichiatrovi vzdyt je to moje vec co delám proc jim to tak vadí? jasne asi chápu ze se o me bojí ze to nekdy prezenu (popravde uz sem se asi trikrát pokusila o sebevrazdu) ale stejne je to jenom moje vec já to delám RÁDA! sem na tom závislá uz od 8 let a ted mi bude 15

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? infant před 5171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fira

Ty nejsi magor ale hloupá.Pravdě­podobně vyžaduješ víc pozornosti než se ti dostává a tímto způsobem se na sebe snažíš upozornit.A ty sebevraždy jsou pouze demonstrativní.A ty navrch neubližuješ až tak sobě ale těm kteří tě mají rádi.Tobě dělá dobře že se o tebe bojí a máš velmi dobře spočítáno jak si ublížit aby jsi to přežila ve zdraví.Tak přestaň dělat hlouposti a věnuj se něčemu smysluplnému.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

První věc – nejste magor, ani blázen.
Druhá věc – ano, Vaše věc to samozřejmě je, ale sebepoškozování není závislost, ale projev něčeho – frustrace, nízkého sebevědomí, nedostatku některých citových záležitostí atd. MOžná je to něco, co si sama neuvědomujete, ale neco Vás vede k tomu, abyste si ubližovala, potežmo se pokoušela o sebevraždu, a vaše okolí se Vám snaží pomoci.
Třetí věc – návštěva psychologa nebo psychiatra není ostuda, naopak. Je to stejné jako když Vás bolí zub, tak jdete k zubaři. V tomto případě je namístě psychiatr nebo psycholog. S dobrým psychiatrem si popovídáte a proberete to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Nejsi magor, ale ani v pořádku. Zajdi za psychiatrem, ale hlavně ne s přístupem, že tobě určitě nic není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nejsem od toho abych vynesl závěr.Tvé chování v 15 letech je mimo chování tvých spolužaček i jiných holek.Tvoje vec to není,je ti 15 let a strach o tebe je oprávněný.Sebe­vražda je „volání o pomoc“,proto chtějí rodiče aby si šla k lékaři.Například: řezat se žiletkou není normální.Zkus se nad tím co tě uspokojuje zamyslet a pak jít k lékaři!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Znala jsem kdysi holku,která se sebepoškozovala kvůli klukovi.Dnes má několik dětí a je v pohodě.Já jsem na tom byla podobně,brala jsem matce prášky,nerozuměla jsem si s rodiči,neměla kamarádky a byla moc sama.Jsi moc citlivá a myslíš si,že ti nikdo nerozumí.Ono je lehké zemřít,život je těžký a plný nástrah,snaž se myslet pozitivně a být statečná,podívej se kolem sebe,jak je kolem krásně,příroda-stromy,nebe,slun­ce,květiny.To vše je tu pro tebe,už proto stojí za to žít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Pokud to nepřestane s pubertou, tak jo, si magor.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek