ptáč

Jsem-li nekuřák a potřebuji si zapálit, kam jsem dal zapalovač?

Byl žlutý.
Doplňuji:
Tak Banán88, šel jsem se podívat do nářadí, tam není, ale před nářadím na nepoužívaných schodech na syntezátory byly 2 krabičky sirek. Nicméně děkuji, ale zapalovač je asi v čudu. Hledal jsem v kalhotách i v počítači a nic.

Nejlepší odpověď
Banán88

do bedny s naradim ses dival? :)

Další odpovědi
boticky34

Zeby tam kam by ho dal nekurak???:D

Luxx

zkus se podívat mezi svíčky :D

ptáč

Přidávám obrázky, nejsou to schody, ale podle překladu rack. Teď jsem to tam na idnes nahrál http://odpove­di.rajce.idnes­.cz/Stojan_syn­tezatory#