Nevím, Poraď

Jsem kluk a mám velká prsa, co udělat proto, abych je měl menší?

Jsem kluk, 14 let, 152 cm, který má strašné problémy s tím, že má velká prsa, za která se stydí. Prostě mě štve, že lidi na mě koukaj, jako na cvoka, protože jsem býval cvalík, ale zhubl jsem v břiše, které mám ještě taky trochu tlusté, ale prsa mi zůstaly.
Prosím vás poraďte.

Nejlepší odpověď
Curiosity

nějaké cviky na prsa, aby se zpevnila.. podívat se na netu, jestli někde nejsou nějaké rady, diskuze,zajít do fitka, poradit se tam s cvičitelem, zkusit běhat a aktivně cvičit a sportovat.. to bych všechno zkusila já ..a možná i změnit jídelníček, jíst hodně zdravých věcí, narovnat se 😁 ..píšu vše, co mě napadlo, co by mohlo pomoct, kliky, plavání, lehsedy atd. ..myslím si, že tím by se mohla postava zpevnit a prsa by se mohla vyformovat.. pak budeš svalovec a né prsatec 🙂 ..taky jsem trochu špíček :-/ ..takže taky musím máknout.. já mám zase pneumatiku okolo břicha, takovou menší, ale mám.. protože hodně mlsám sladkosti 😛 a málo se hýbu asi :-/ ..a kdyby ti nic z toho, co jsem psala nepomohlo, tak já bych si pořídila nějaký pás přes prsa, stahovací, zeštíhlovací a normálně bych si to dávala pod tričko pro lepší pocit 😉 ..klidně si ho vyrobit z pružné látky, z široké gumy (sežene se v galanterii možná) nebo koupit zeštíhlovací pás nějaký pro ženy.. PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ AŤ NĚCO Z TOHO ZAFUNGUJE A CÍTÍŠ SE LÉPE! 🙂 PS: ještě mě napadla sportovní podprsenka pro ženy, možná to zní blbě, ale já když si ji obleču, tak vypadám jako chlap 😉 ..prsa se mi zplacatí a zvednou, a všichni se mě pak ptají KDE MÁM PRSA! 😁 ..nikoho nemusí zajímat, co máš pod tričkem a ty se budeš cítit lépe.. jen si to nebrát do školy na tělocvik atd. ..protože „děcka“ dokážou být fakt hnusné :-/ ..takže opatrně 🙂 HEZKÝ DEN CELÝ DEN A AŤ TO DOPADNE DOBŘE! 🙂

Další odpovědi
Reezo

Musíš spálit tuky v prsních svalech. Záleží na tobě co děláš se svím tělem. a záleží na tom, jakým způsobem jsi zhubnul. Navíc jsi ještě ve vývynu, takže to může zmizet samo, nebo když budeš cvičit na prsní svaly, tak se bude spalovat tuk a zvětší se sval sám o sobě.

marci1

V Tvém věku je to u chlapců běžné. Zkus prsní svaly posilovat.