Avatar uživatele
jaymes

Jsem ještě panic, když mi holka dělala orální sex?

Jsem ještě panic, když mi holka dělala orální sex? Ani jsem se při něm neudělal. Žádnou jinou sexuální praktiku jsem ještě nezažil.
Doplňuji:
Já teda za pohlavní styk považuju, když je pyj ve vagíně. Ale štve mě, že je to tak nejednoznačné. Já se totiž nikdy ani nelíbal, nikdy neviděl nahá prsa, vůbec nic, jen ten orál.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Panic je muž, který dosud nezažil pohlavní styk…

Takže si definuj, zda za pohlavní styk považuješ pouze styk dvou pohlaví a nebo jakoukoli sexuální praktiku prováděnou ve dvou (či skupině).
A podle toho si vyber…
😉
Doplňuji:
K Doplnění:

V tom případě jsi i nadále panic – a celý svůj sexuální život máš i nadále před sebou…
;-D

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

„Ani jsem se při něm neudělal.“ — A jseš si jistý, že to byla holka? A nebo si to jen namlouváš? :DDDDD

Obrať se s takovým dotazem na feministky (mají web), ony mají pojmy jako „pyj“ rády :P

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Aspoň žes ji viděl do huby. Má chrup zdravý?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, jseš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

MUSÍŠ ZASUNOUT.
Doplňuji:
p.s.Zásun by měl být i doststečně kvalifikován i s nataženou bužírkou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karloskars4

Ano jsi :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Teda nejsem ani puritánka, ani moralistka.
Ale možná, že sis to neužil až do finále, je tím, že jsi přeskočil tu fázi objevování.
A tahle situace byla překotná. Chybí jí ta gradace.
A když zvládneš dobře malou násobilku, tak si skvěle užiješ E = mc2. 🙂
Doplňuji:
Obrazně řečeno.
Neokrádej sám sebe o to hledání, váhání ..........

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, asi bohužel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Myslím, že ne. Ale hlavně si myslím, že je to úplně jedno, protože tohle je jenom taková ta nálepka, kterou si sami dáváme. No, já třeba byl v devatenácti na https://coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/ kde jsem dostal tantra masáž a taky jsem neříkal, jestli jsem nebo nejsem panic. Ale pokud to chceš mít někde nalepené na čele, tak já si myslím, že panic jsi ještě pořád. Jestli to je bohužel nebo bohudík, to už si rozhodni sám.

Avatar uživatele
novaklen

Můžu se vás zeptat jak ty tantra masáže probíhají? Já jsem se o tom právě nedávno dočetla na internetu a hodně mě to zaujalo. Docela ráda bych to vyzkoušela. Hodně mě ale lákají třeba i takové ty erotické masáže Praha. Dívala jsem se, že salonů, které toto nabízí je plno. Mně se dost zalíbil třeba tento – https://mataha­risalon.cz/cs

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví