Týna4444

Jsem introvert, jak mám vydržet delší dobu v kolektivu ( ve škole cca. půl dne) bez ,,dobýjení baterek"?

Do školy přijdu plná energie, ale asi po hodině jí už nemám a cítím se unavená a nemůžu se ani soustředit na učení a pořádně se bavit s ostatníma.

Nejlepší odpověď
everest

Me v jakekoliv situaci pomuze si nasadit sluchatka a pustim metal naplno ;)

Další odpovědi
anonym

Sedni si do kouta, mlč – a uč se češtinu – to „dobÝjení“ BIJE do očí…
😉

marci1

U introvertů je toto běžné. Po delší době mezi více lidmi se necítí příliš dobře. Zkus si vzít do školy nějakou knihu, neboj poslouchej písničky ( nebo rádio-já poslouchám rádio ) do sluchátek. O přestávce se běž projít na chodbu.
http://ona.id­nes.cz/jak-poznat-introverta-06q-/zdravi.aspx?c=A130916­_120457_zdravi_pet

Stingo

Máš tam nějakou kamarádku? Pokud ne, tak si ji zkus najít a bav se s ní.