jsem holka.je mi 14.chci začít hrát hokej

ještě neumim pořádně bruslit.jak začít?napadlo mě začít s florbalem a zároven se učit bruslit...nemam moc velkou výdrř ani obratnost,ale to se dá časem napravit.co myslíte?
Doplňuji:
nejsem ani moc vysoká,mam 156cm,ale to asi neni takovej problém...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

http://www.divcihokej.cz/… jsem našla pár odpovědí na Tvé otázky.

Zdroj: internet

Další odpovědi:

Zlatý

Podrobnosti o dívčím hokeji :http://www.divcihokej.cz/…

Pokročilý

Hokej je poměrně finančně náročný, alespoň na začátku kdy si musíš koupit celou výstroj. Ohraná komplet stojí 5000Kč a víc. Brusle bych si koupil nové 1500+ a hokejka jde sehnat za 800Kč. Nová výbava pak přijde nejmíň na 12000Kč.
Jestli si to můžeš dovolit, tak si zajdi u vás ve městě na zimák, podívej se kdy dělají nábor a přihlaš se.
Kdyby to bylo moc, tak bych si na začátek sehnal jen brusle a chodil se učit bruslit.

Každopádně se přihlaš na ten florbal. Náklady jsou o dost menší, hokejka 800 a boty 1200, nic víc není třeba. Florbal je fyzicky míň náročný, některé věci jsou jinak, ale ten základ je stejný a naučíš se hodně co pak použiješ i v hokeji. Taky tam můžeš najít pozici, která ti bude nejvíc vyhovovat. Jestli spíš v defenzívě nebo tě bude bavit útok, anebo možná tě začne bavit chytat. Tam je potom, ale ta výstroj (hokejová) ještě o dost dražší, nejmíň 20000Kč.

Výdrž i obratnost si nacvičíš, běh je na to dobrý. A výška taky nevadí, zase máš těžiště víc dole, takže bys měla mít lepší stabilitu a pokud budeš mít silné nohy, někdo tě jen tak nesundá na zem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.