LaLaLi

Poradíte, jak se skamarádit s populární holkou, která je starší o 3 roky a považuji ji za svůj vzor?

Takže ještě jednou… Jsem holka a je mi 12 let, můj vzor je holka, který je 16. Chtěla bych být jako ona… Ona je hrozně populární, ale já jsem outsider..
Chtěla bych se s ní skamarádit, ale hrozně se bojím, zkoušela jsem to přes Messenger, ale nevím co jí mám psát, aby se mi třeba nesmála… Chtěla bych od vás radu, prosím :) jste moje jediná naděje :-* děkuju za každou odpověď :) ( jediný, čím jsem si naprosto jistá, že nás baví obě je tancování :) )

Odpovědi
Lamalam

Asi tě zklamu, ale když mě bylo 16, tak jsem se s dvanáctiletými holkami nekamarádila. Raději si hledej kamarádky věkově přiměřenější.

Rakira

Tak na tom messengeru si povidejte treba. Tom tancovani, proste co vas bavi, hlavne se ji ze zacatku moc nesveruj mohla by hrat na dve strany a ty bys pak litovala. Ale proste si povidejte o vasich spolecnych zajmech