Mortin

Jsem gay ? (Nic pro homofoby)

Ahoj .. jde o to že už delší dobu si myslím že jsem gay .. nechci tady nic vypisovat o mých pocitech atd.. Je mi 12 a se sestrou se poslední dobou díváme na queer as folk .. a mně se začal líbit Randy Harrison .. Myslel jsem si že každý má mužský vzor, ale pak jsem se na něho podíval na internetu a dozvěděl jsem se o něm že je taky homosexuál.Už asi v 11 jsem si začal říkat že jsem asi gay… ale když jsem zjistil co na to lidé říkají.. Brr hned jsem na to zapoměl. a teď to zase rozebírám .. jsem gay ? Já si myslím že jo.Mám to někomu říct ?Nechci to v sobě dusit dokonce života .. Jen si myslím že rodiče by si o mně mysleli že jsem si to vymyslel atd.. Líbí se mi i některé (fakt málo které) holky, ale kluci převládají .. Díky za odpovědi
Doplňuji:
A prosím nepište sem nějaké věci typu : Jsi malé dítě.. nerozumíš tomu atd.. Díky

Nejlepší odpověď
badisko

HM …je pravda ze jsijeste dite …tak proc to nerict ..dockej casu ono se ukaze az pozdeji …nenusis byt primo na kluky ani na holky muzes byt na oboji tedy bisexual …

Další odpovědi
Awe

Na to nepříjdeš dokud se s chlapem nebo ženou nevyspíš.A vzhledem k tomu že ti je 12 tak si ještě počkáš

zjentek

bylo by jednodušší napsat, jaký představy tě vzrušují, když drandíš karla ..třeba si tím i odpovíš
jjj12345678910: co to meleš ..to si mám jako myslet, že patřím do kategorie „málokdo“?
Doplňuji:
jjj123456789: jako že „čistě hetero“ jsou třeba čtyři procenta?????
..nestraš, vono už to tak podle všeho vypadá :o

marci1

Myslím, že by ses s tím teď ještě neměl tak trápit. Dokáži si představit, že chlapec ve 12 letech nad tématem sex jistě přemýšlí. Počkej alespoň do 15 let a uvidíš, jestli tomu skutečně tak je. Pokud by se stalo, že budeš opravdu gay, tak to jistě nebudeš muset do konce života dusit. Nech tomu prozatím volný průběh. 🙂

jjj123456789

Jen málokdo je čistě homo nebo čistě hetero.

KatkatkaW

Podle toho, co píšeš, je možný, že seš gay nebo bisexuál, ale fakt bys měl ještě pár let počkat, než si budeš stoprocentně jistý. Zkus si to pak taky určit podle toho, jestli bys chtěl v budoucnu žít s mužem nebo ženou. Mě se třeba taky občas líbí holky, ale bi nejsem – prostě jsou výjimky.
Hlavně se tím netrap a už vůbec nenech nikoho kvůli tomu trápit tebe. Na žádný orientaci není nic špatnýho a ti omezenci, co si myslí, že ano, nestojí za tvou pozornost :)