jsem doma sam a moje mama odešla a ma rostrousenou sklerozu co mam delat

pomooooooooooooooooooooooc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

bohove ...pisatele vite nekdo co je to roztrousena skleroza?..ze chcete volat 158!!!

ctete zde http://cs.wikipedia.org/… tohle neni nejaka starecka demence ze netrefi z5 domu ..

Další odpovědi:

Zlatý

Ihned zavolej na policii na číslo 158 a řekni jim, že máma odešla a má roztroušenou sklerózu. V tomhle případě je nutno ji co nejrychleji najít. Volej okamžitě a dej vědět, až ji najdou a vše bude o.k.
Doplňuji:
Samozřejmě, že RS není Alzheimer, ani stařecká demence, ale já jsem několik takových záchvatů při RS viděla. Tudíž doporučuji volat Policii. Jedná se o závratě, třes, potíže s řízením apod. Nelze tuto nemoc podceňovat.

Zlatý

zavolej policii 158
Doplňuji:
Jistě že to není stařecká demence, ale myslím si, že operátor na policii posoudí situaci lépe než my tady z jedné věty. Položí mu doplňující otázky, a určí závažnost, je na to vyškolen. Pokud se maminka nevrátila, tak jak slíbila, nic bych nepodceňovala a zavolala policii.

Bronzový

no jestli není v domě nebo okolo to můžeš zkouknout, ale když ne, pak nemá cenu sám hledat a volej

Zlatý

Roztroušená skleróza není alzheimer !!
Nicméně jenom ty víš co jí hrozí. Pokud se nevrátí v nějaké rozumné době infrormuj policii.

Zlatý

Na 158 bych volal až nakonec. Nejdříve bych prověřil okolí - není místo, kam třeba tvá mamka často chodí? (K sousedům?) Každopádně dále než k sousedům nechoď (a pokud za nimi maminka běžně nechodí, tak ani tak k nim nechoď). Zavolej raději někomu z příbuzných, kdo bydlí nejblíže a poraď se s ním, co dělat. Pokud řekne: volej 158, tak zavolej na policii, pak se představ, řekni své jméno, kde bydlíš a že má maminka roztroušenou sklerózu a co jí hrozí. Neboj, v okamžiku, kdy se toho chopíš za pomoci dospělého, uleví se ti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.