Mekli

Jsem divnej?

Mám rád černou a bílou, když barvy, tak jenom letní sluncem ozářená příroda. Materiál? Pokoj chci mít nábytek ze skla, černého kovu s černými parketami. Ohnutou zeď nad postelí černou, zbytek zdí bílý. Věřím v boha, i když mě k tomu nikdo nevede a nosím spíš společenštější oblečení, a to úplně všude krom sportovních aktivit. Jo, a mám rád programování :) Vždycky se do něčeho nadchnu a pak to nedokončím.
Jsem divnej?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
klumprt

Noup

Doplňuji:
Jseš normální trouba jako každej druhej. Až vpluješ do produktivního věku, budeš od ostatních troubů prakticky k nerozeznání.

Další odpovědi
Kelt

Jop

Nevím, proč sis zvolil možnosti jop, nebo noup a ne klasicky ano ne.
Podle textu bych napsal, že divnej, vyjímečný nejsi, že jsi normální člověk, se svými klady a zápory. Bohužel sis to pokazil volbou, proto volím jop, předpokládám, že je to kladná odpověď. Kdybys měl volby . Ano – jsem divnej, ne – nejsem divnej, hlasoval bych pro ne. Takže tvoje frajeřina, ingorantství, nebo jak to nazvat, touha být originální ti pokazila u mne dobré mínění.

mosoj

Noup

Každý člověk je něčím blázen, jen to málokdo přizná. Čas to napraví.

SteimlX

Jop

Doplňuji:
Jop mám fuckt rád

Rukas

Jop

lota

Jop

Ale jen za ty varianty, zbytek nijak zvlášť divně nezní.