bajasvoza

jsem divná, když se ni nelíbí hvězdy jako např. Justin Bieber?

Nejlepší odpověď
quentos

Naopak, máte všech pět naprosto pohromadě.

Další odpovědi
Rocker

Jsi normální,divní jsou ti,kteří Biebra zbožňujou.

briketka10

mě se taky nelíbí a
divně si nepřipadám :)

MK44

Někdo má rád Beethovena, ale nelíbí se mu dechovka. U někoho je to obráceně. Někdo rád poslouchá Adele, ale Farnou nemusí. Jiný rád Farnou, ale Pucciniho operu by nevydržel. Proč by si kvůli tomu měli připadat divní?
A navíc jsou „hvězdy“ a jejich fanoušci, kvůli kterých nestojí zato si nějak připadat a už vůbec ne divně.

arygnoc

každý máme iný vkus.
je to v poriadku, ste normálna.
Pána Biebra komentovať nebudem.

Sarrow

Ne, ale jsi divná protože protože si myslíš že je to špatně…

stejsi12

Ne absolutně ne, mě se taky nelíbí, jelikož poslouchám hlavně metal. Takže buď v klidu

cincina

Na tom nic divného není. Každému se líbí něco jiného.