BeruškaSedm.

Jsem divná když nemám rada tuhle dobu, neradeji bych žila pred 20 lety?

Chodim do 7.C a je mi 13 let. Já nevím co mám dělat,nemám rada tuhle dobu,neradeji bych žila pred 20 lety. Teď? Všichni nadavaji,kouři,všichni chodi ven s kamosema a pak na fb napisou Mám te rada milašku,jsi moje BFF nebo je to všechno samy SWAG,yolo,OMG,wtf S nikým si neorzumim,všichni mne pomlouvaji,ze jsem divná.. Ale já nechci byt jako všichni! Nechci se všemu smát,balit kluky atd. Když se mne ptali co budu dělat,řekla jsem ze jdeme s tatou pouštět draka,a ony OMG,jsi trapna a pak si něco septaly.. Pripadam si jak úplný mimoň,nemám nikoho…

Odpovědi
marci1

Proč bys měla být jako všichni ? Buď taková, jaká chceš být. Bylo to velmi smutné, kdyby byli všichni stejní ! Ty jsi Ty a chovej se podle sebe a nelituj se. 🙂

Verona14

Ano jsi divná, ale jen pro ostatní. Co bych za to dala kdyby se mnou někdo šel pouštět draka :) nejlepší je si takových lidí nevšímat, né všichni jsou stejní :) Najdi si kamarády s podobnýmy zájmy.