hracjjj

jsem debil. Nechal jsem se napálit policejním virem a poslal peníze. Lze s tím ještě něco dělat nebo jsou peníze pryč?

jsem debil. Nechal jsem se napálit policejním virem a poslal peníze. Lze s tím ještě něco dělat nebo jsou peníze nenávratně pryč? asi spíš ta druhá možnost co? díky

Nejlepší odpověď
marci1

Asi o peníze přijdete, poněvadž jsem zaslechla v rozhlase vyjádření Policie ČR, že tento „policejní vir“ rozesílají převážně hackeři z Ruska a je velmi těžké je vypátrat. Přesto mají všichni poškození tímto virem oznámit tuto trestnou činnost. Na webu Policie ČR je kolonka s formulářem k vyplnění trestného činu na internetu „Hlášení kyberkriminality“, kde toto můžete oznámit, nebo přímo na PČR.

Další odpovědi
HugoCharles

Snad to nebyla velká částka. Aspoň jste se poučil.