Avatar uživatele
Registrovaný

Jsem členem Občanského sdružení,jsou podíly z OS PŘÍJMEM Z PODNIKÁNÍ? (OS je společníkem společnosti s.r.o.)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Jaké podíly máte na mysli. Máte-li nějaký příjem z OS jako společníka s.r.o. určitě to pro vás není příjem z podnikání. Je to příjem z držení majetkového podílu a tedy se jedná buď o příjem z kapitálového majetku dle §8 nebo ostatní příjem dle §10. Z vašeho dotazu to není příliš jasné.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.