Katusa

Jsem cíťa, co s tím? Co se slabým žaludkem?

Jakmile potkám v obchoďáku smradlavého bezdomovce, vidím poplivaný bankomat, cítím zvratky nebo mám uklidit hovínko po pejskovi udělá se mi hrozně špatně, začne se mi navalovat a dělat hrozně zle. Jak si na takovéto věci zvyknout a nebýt cíťa?

Nejlepší odpověď
anonym

Katuso, to nepůjde. Někdo je na takové věci citlivější, někdo ne. Prostě jsi ten první případ. Hezké je, že hovínka po peskovi uklízíš. Když vidím předzahrádky plné psích výkalů, umlátila bych chovatele psů holou pěstí. Taky se mi z toho zvedá žaludek. Nejhorší to bylo před pár lety v Karlových Varech. Centrum bylo udržované, ale mimo ně psí bobek vedle psího bobku. Nebylo kam šlápnout. Prostě hnus. Po svém pejskovi uklidit musíš, holt na to pamatuje městská byhláška s dost šťavnatou pokutou. No a na jiné nechutnosti se raději nedívej. Vždy máš možnost koukat doleva, nebo doprava.
Doplňuji:
Omlouvám se – vyhláška

Další odpovědi
briketka10

poradím Ti, když dýcháš nosem zkus místo toho dýchat pusou a hned to bude lepší, když sbírám „žížalku“ po sestřiným Yorkšírkovi zadržuju dech a řeknu Ti, že než to seberu do pytlíčku a udělám uzlík..
no a někdy šlápnu mimo a světe nediv se do ještě většího co tam kdosi nechal, to pak nadávám, protože si to lejno přinesu domů aniž o tom vím pfuj..
ti bezdomovci mi taky vadí, neprané oděvy co v nich nastupují lidé do autobusů též, ale jak říkám musím to vydýchávat pusou :DD
Doplňuji:
nebo ještě něco – nos si v kapse parfemovaný kapesníček a ten si můžeš dát k nosu a lidem do toho může prd, že ho máš, ať si myslí, že máš rýmu ne..

Lukasy

Tak buďto se přemoct časem si třeba na to aspon častečně zvykneš že to nebude tak hrozne a nebo se snažit tomu vyhýbat(i když u pejska to nepujde)
Zkus při tom myslet na něco jineho a moc to neproživat.