franke

Jsem chranená v 7 denní pauze při vynechání antikoncepce do doby nez si vezmu dalsi prasek?

jsem chranená v 7 denní pauze při vynechání antikoncepce do doby nez si vezmu dalsi prasek

Odpovědi
anonym

Fuj,šukat přes krámy,to je chuťovka teda?!
Doplňuji:
…a ještě ke všemu „bez“,tvůj přítel je řezník?

gecco

…„jsem chranená v 7 denní pauze při vynechání antikoncepce do doby nez si vezmu dalsi prasek“…
LOL

A na co se to chceš zeptat???

trpaslicek

Musí to být uvedeno na letáku, ale já myslím, že ano.
Doplňuji:
Doplňuji: pokud ji teda pravidelně bereš bez vynechání atd tak při pauze po 21 dnech pravidelného užívání bys měla být chráněná. Každopádně jak už jsem psala, prostuduj příbalový leták, tím rozhodně nic nezkazíš a napsané to tam být musí!

klumprt

ano.