Jsem chráněná ikdyž prášky neberu?

Když doberu platíčko, dostanu to za dva až čtyři dny, jsem v tuhle dobu kdy neberu prášky chráněná? (Minerva)

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud doberete plato máte 7 dní pauzu 8 den si znovu berete antikoncepci v té 7 denní pauzi jste chráněná takže otěhotnět nemůžete.

Další odpovědi
Alesh

Proti pohlavním chorobám určitě ne.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/240715-pocet-pohlavnich-nemoci-roste-neznalost-je-alarmujici.html

hawranek

Ano- stačí si přečíst letáček u prášků nebo se zeptat svého lékaře.

arygnoc

v podstatě ano.
do té doby, ne ž neotěhotníte.
a to může být hned v první ovulaci (po posledním menzesu po skončení braní „ochrany“ cca 7 – 10 dní, ale je to individuální).

pokud se chcete chránit bez tabletek, prostě nemějte pohlavní styk.