Liis:)

Jsem bruneta přebarvená na černo, ale chci změnu šlo by přebarvit mojí černou na světle hnědou ? děkuji

Nejlepší odpověď
www

Všechno nějak jde, nevidělas cikánku jako bloncku ? 😁
Doplňuji:
Hlavně ale nevyšiluj, blondýny zase chtějí být brunety ap. a tvoje vlasy tím barvením a znova barvením trpí ! Raději si řekni: jsem taková jaká jsem a kdo je víc?! 😉

Další odpovědi
Damiana

Odbarvit (stáhnout barvu zesvětlovačem), pak nabarvit na požadovaný odstín. Je to dost tvrdý zásah do struktury vlasu, může je hodně poničit. Rozhodně bych ti nedoporučovala ho provádět doma v koupelně. Upozorňuji tě, že zesvětlování barvených vlasů probíhá přes červené a oranžové odstíny a jen správně namíchaný poměr odbarvovacích složek zajistí následné rovnoměrné obarvení. Takže, nech to raději na šikovné kadeřnici. Postará se pak i o správnou péči po barvení, aby tvé vlasy zb
Doplňuji:
…zbytečně netrpěly. 🙂

david22

Nejsi náhodou kamarádka od Majulka10 ?

Liis:)

No právě že viděla ale vypadalo to otřesně a ty barvy byly nerovnoměrně :D

www

Právě proto jsem ten příklad uvedl 😁.
Víc ti ale řeknou o barvení holky, ber to jako názor zkušeného chlapa. Vůbec totiž nejde o barvu vlasů, takhle to hodnotí jen nezkušení puberťáci.