Aduš15

Jsem blázen nebo ne?

Věřím v nadpřirozeno. Podle mě jsem magor ale chci to vedět naprosto jiste co když jsem fakt blázen. Potřebuju pomoct? Fakt nwm. Jsem osoba který záleží na ostatních víc než na sobě. Mám nízké sebevědomí. Kvůli tomu že mě učitelka pomlouvala už jsem se bála chodit do školy. Taky k tomu přispělo to že mě tam i šikanovali teda ja to nebrala jako šikanu ale ostatni jo . Třeba po mě házeli propiskou do hlavy 100 bodů do ruky 50. Když jsem přišla po nemoci do školy ptali se mě ty ještě žiješ atd. Začalo to asi ve třetí třídě když jsem měla monolukleozu a byla jsem doma 3 měsíce. Od te doby mi už jen říkali tuhle otazku ty ještě žiješ? Začala jsem mít problémi ve škole nechtělo se mi tam už chodit. A od té třetí třídy se mi tak oslabyla imunita že na mě vleze každý bacil. Asi před rokem a půl jsme začala číst. Před tím jsem nepřečetla ani jednu knížku. Jo možná tak slabikář.:D a tedkon jich mám už přečtených skoro 46. A to jem si dávala pauzi. Do školi se mi nějak nechce chodit protože me každej jen využívá chce půjčovat peníze a podobně protože jsem tak příšerná že jim nedokážu říct ne. A od té doby co jem začala číst jsem si taky začala tvořit příběhy v hlavě. A teďkon si myslim že jsem blázen protože věřím na upíry,vlkodla­ky,anděli,zaklí­nače a prostě na všechno. A tak chci vědět jestli jsem blázen nebo ne??

Nejlepší odpověď
aloevera5

Nejseš blázen. Dle toho, co píšeš jseš ještě mlaďoučká. Pokud ráda čteš, tak si kup nebo půjč knihu „Tajemství kvalitního života – Cesta ke štěstí a harmonii“ od Cheryl Richardsonové. Právě jí čtu a myslím, že by byla pro Tebe to pravé. Existují ale mnoho jiných knížek, které to Tvoje malé sebevědomí zvýší.

Hlavně začni mít ráda sama sebe. Jakmile začneš akceptovat a mít ráda sama sebe, začnou tě mít rádi i ostatní.

Ještě výborná knížka je „Měj rád skutečnost“.

Jestli máš ráda upírym vlkodladky, andělé, ďábly, čerty, posmrtný život a věříš na to, není problém. Půjč si na to taky knížky. Já to taky miluji a ráda čtu. Věřím na posmrtný život. Proč ne? A nemyslím si o sobě, že jsem blázen.

A miluju seriál „Pravá krev“. Taky mi lidi říkají, že jsem magor, že se na to dívám. Ale mě to nevadí. Je to můj svět a komu se to nelíbí ať mi pr… políbí :o)

Hlavně, že mě je dobře a jsem šťastná, že?

Hlavu vzhůru :o)))))))))))))))

Nic není tak strašný, aby nemohlo být ještě hůř!!!!!!!

Další odpovědi
anonym

Myslim si , ze pokud to neobtezuje vas samotnou .. , ze si jen tak " utikate " ke svym kniham , tak bych to nechala tak byt a cas vse ukaze.
Jsou samozrejme dobri psychiatri , ale jsou i taci – kteri jsou sami trochu " blazni ". A ti by vam mohli vice uskodit , nez pomoci.
Sama se musite rozhodnout. -iv-

Toruk

Pokud jsi blázen, tak ale ne v tom smyslu, jak bys to asi chtěla potvrdit. Zdá se, že máš psychické problémy kvůli té šikaně a potížím s adaptací. To z tebe ale „magora“ nedělá a je to pochopitelné, že to sama úplně nezvládáš. To že věříš v nadpřirozeno, upíry, vlkodlaky, anděli- v kontextu s tvými psychickými problémy to není divné, nejspíš si takto vytváříš náhradu za nefungující mezilidské vztahy. Na tvou otázku, jestli potřebuješ pomoct- myslím, že ano.
Doplňuji:
oprava: anděly

Drap

Každý jsmesvým způsobeb alespoň v něčem blázen. Nebral bych to tak, jsi mladá, čti dál, o všem přemýšlej a vše se nějak urovná. Je zcela normální, že člověk v tvém věku si hledá svou cestu, hledá mnoho odpovědí na spoustu otázek a také si hledá místo ve svém budoucím životě, které by mu vyhovovalo.Nic se však nemá přehánět.