Miroslavst

Jsem blázen nebo ne?

http://imgs.id­nes.cz/lidicky/A051016_L­F_EMIL_V2_V.JPG
Jsem blázen nebo ne?
Já vím, že jsem odpovídal a že dokonce tam bylo 2 odpovědi-buraka a moje. já odpovídal na otázku zda je zakázaná masturbace a pak koukám, po chvíli tam byla jen jedna odpověď.
Admin mi teď napsal, že jsem prý neodpovídal.
Tak teda nevím. Mají mě odvézt?
Pokud tomu tak je, omlouvám se všem, které jsem podezíral, ale byla tam.

Nejlepší odpověď
anonym

už slyším houkačky neboj za chvíli tu budou

Další odpovědi
BEAES

Já myslím, že jsi jen takový menší blázínek,ale blázen určitě nééé. K tvému probému-nevím, včera mě to tu nějak nebavilo, tak jsem jen nakoukla a odešla.
Kašli na to a neřeš to.

Michal

V sexu nejsme ve středověku.Pokud si to někdo myslí ,tak je mi ho líto.Už se dávno ví,jak je to s onanií,ale jste ženatý, pokud vím z vašich textů. A nebo další humor? Tak to Vám upadne:-))A blázen? Podívejte se kolem sebe!