heny

Jsem blázen do celebriti ale vzpomenu si že ho nikdy nedostanu

Jak to mám udělat jsem bláznivá do nějaké celebriti vzpomenu si na ni a je mi do breku

Nejlepší odpověď
mosoj

Ajta, ajta ......
Doplňuji:
No asi nedostaneš ...... toho ještě bude v životě víc !

Další odpovědi
huxa

Na toto by ti řekl můj bratránek jediné „Koko*a do huby a takové blbosti tě přejdou.“ Víceméně má pravdu, jakmile si taková dívka najde skutečného kluka, přejde ji to.

Andre5000

Já tě chápu, když vidím, koho naše média označují za celebrity, tak je mi také do breku.