Pokročilý

Jsem blázen ???

Jednou sem byla sama doma a dívala se na film...potom jsem v jiném pokoji slyšela šramot tak jsem se tam pomalu šla podívat a zdálo se mi že když jsem vešla tak jsem viděla takovou postavu ženy s dlouhými černými vlasy utíkat do druhých dveří které v pokoji byly. Potom jsem šla pomalu zpátky a asi půl hodiny jsem čekala s kuchyňským nožem v ruce dokud nepřišel bratr. Nikomu jsem to neřekla a hodně se teď bojím zůstávat doma sama...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nemyslím, že jsi blázen - ale myslím, že trávíš nadbytek času u počítače a TV - požádej rodiče o pořádnou ´nálož´ práce, pak nebudeš mít na podobné ptákoviny čas, nebudeš se zbytečně bát - a ještě budeš užitečná svému okolí.

Další odpovědi:

Zlatý

Blázen nejsi. Já jsem už dospělá a taky se sama doma bojím:-)) Příště si pusť raději komedii než horor:-))

Zlatý

Nejsi blázen. Doma se neboj. Důležité je zabezpečení hlavních dveří a oken. Spíše nedoporučuji se dívat na horory, thrilery, kriminální filmy. Na takové filmy se nedívám ! :-( Podívej se spíše na něco jiného, co Tě nebude strašit ! :-)
Doplňuji:
Opr. : thriller

Zlatý

co si vsugeruješ, to uvidíš ..často to pak končí tak, že za čas nechtěně píchneš nožem bráchu :o

Zlatý

No skoro ano.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.