LADIS

Jsem asi psychycky tyrany, co s tím?

Tohle jsem nasel na internetu … všechno z toho se mi děje doma…,bude mi 17… co s tím

: Psychické týrání bylo pro účely výzkumu
vymezeno jako ubližování ze strany rodiče či
jiné dospělé osoby formou opakovaného
odmítání, ponižování, zastrašování,
nepřiměřeného omezování, izolování od
kontaktu s jinými osobami, využívání pro
vlastní prospěch, učení názorům a chování, jež
odporují zákonům či obecným mravním
normám, neposkytování citové odezvy a
vystavování násilí či závažným konfliktům
doma.

Nejlepší odpověď
bolak

musíš uvýst příklad, aby se to dalo jednoznačně posoudit, protože podle tohodle seznamu jsem byl týranej taky:

odmítání: žádný ferari ti s tátou nekoupíme
ponižování: vem si hadr a běž ty hovna na schodech umejt, když se neumíš ovládat
zastrašování: koukej nosit lepší známky než pětky, protože jinak budeš kopat příkopy s cikánama
využívání ve vlastní prospěch: koukej nasekat dříví, ať tu večer neumrznu
neposkytování citové odezvy: ne, nebudeme se líbat, jsem tvoje sestra

Další odpovědi
zzzzz

Týranému člověku může pomoci jedině odborník, proto ti doporučuji se na něj obrátit.
http://www.lin­kabezpeci.cz/sluz­by/chatuj-s-nami/

Neeffy

Rok a něco vydržíš a pak si najdeš bydlení a nebude Tě nikdo nijak omezovat. Co si neuděláš, mít nebudeš.

PS: Zvykej si, pokud se chceš oženit! 🙂