bohunka1

Jsem asi blbá, ale poraďte mi, jak napsat znaménko" krát" na pc.

Nejlepší odpověď
anonym

to nic blbá nejste na klávesnici si najděte písmenko x je na posledním písmenkovém řádku druhý z leva

Další odpovědi
jendahun

Na notebooku to jde tak: držet pravý alt,nebo altGr a stisknout zároveň závorku na pravé straně.

anonym

Nebo také na numerické klávesnici *

kormoran

Držte levé tlačítko Alt a postupně stisknete 0215

Doplňuji:
Ještě jsem našel http://elearnin­g.opf.slu.cz/mod/re­source/view.php?id=1708 kde je znaménko napsáno ještě jiným způsobem. RALT=pravé tlačítko ALT

anonym

Nejsi sama,tohle mě také nenapadlo.Legrační.

bohunka1

moc děkuji, to x mě nenapadlo,

anonym

není zač