iSound

JS:iframe-AYK

Co s tím ? Avast mi pokaždé,když zapnu pc,píše : Zablokován trojský kůň

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle vypadá na zavirovaný počítač, proto Vás poprosím, stáhněte si a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a počíatč pěkně vyčistíme od toho všeho.

Další odpovědi
Reezo

trojský kůň je virus v PC (nijak nebezpečný sám o sobě) pokud jich je víc, tak se zpomaluje systém a začíná blbnout většinou PC. Nejlépe dát do karantény, nebo do trezoru pokud nejde soubor opravit.