karelfodor

Jqk to?ze hodne zvracim a mam prujem?

OBED JSEM NEMEL AZ VECERI V17:45 A DNES V 03.30 OPET ZVRACENI A PRUJEM

Nejlepší odpověď
annas

Podle osobních zkušeností se domnívám, že se mohl projevil nespokojený žlučník. Třeba jste snědl něco, co mu nesedlo. Ale těžko říct, může to být i jinak.

Další odpovědi
Sůwa

Nemusí to být nutně špatným jídlem, ale jak se včera ukázalo, podobné potíže má řada lidí po celé Evropě – úporné zvracení a průjmy, někdy s horečkou, nebo aspoň zvýšenou teplotou. Volali mi to včera přátelé z Holandska, kteří mají jednoho zetě z Itálie a druhého z Portugalska. Ještě je další forma zřejmě virové epidemie – rýma + kašel, taky někdy s teplotou. To zas měli různí známí ( i já ) tady v Česku, ale i v tom Holandsku. Že by virová diverze?
Proti zvracení je dobré pít ledovou Colu po lžičkách a k jídlu hodně rozvařenou rýži, vařenou mrkev a živočišné uhlí a pít silný černý čaj.

tatanka

Měl jsem to také, není to tím, že jste měl oběd nebo ne, ale je to nějaká střevní chřipka a docela to řádí. Pít pouze hořký čaj, suchý rohlík. Známý mi doporučoval tonic nebo panáka ruské vodky s černým mletým pepřem, ale na to nebyla síla. Brzké uzdravení.

anonym

Nebýt právě dnešního data, zřejmě bych vložil odpověď, jejíž koncept je v diskuzi.

hanjimka

Jednoznačně doporučuji originál coca colu vybublinkovanou a po lžičkách.Pomáhá to na rozbouřený žaludek.Nebo pak jen suchý rohlík a černý hořký čaj.

suaeda

Přikláním se k názoru ostatních. S největší pravděpodobností to bude střevní chřipka, která se jak uragán přehnala přes naše území. Za den či dva je to pryč. Pít čaj, minerální vody a jíst málo a dietně (rohlík). Pokud by to nepřestalo mohlo by jít o něco jiného a to chce návštěvu lékaře.

Petra09

Zkuste Imodium to nam vzdy pomohlo.

anonym

Někdy skutečně dochází u nováčků tobě podobných k jevu, že se jim obrací žaludek nad úrovní některých vlastních zbrkle vkládaných otázek, kdy unavený mozek nestíhá včas preventivně reagovat.