nikolka-101

Jou komáři užiteční?

Ja to nevím?

Nejlepší odpověď
arygnoc

určitě.
jinak by je příroda nevymyslela.

Komáří krev nepijí, to jen samička před kladením vajíček (já vím, opakuji se – dělají to i lidské samičky [obrazně]).

jinak komáři jsou významní opylovači (zejména v mokřinách.

Další odpovědi
kosaaaak

Každé zvíře je určitým způsobem užitečné, i když to na první pohled nemusí být zřejmé. Neznamená to však, že by se svět zhroutil kdyby určitý druh vymizel, jak se nám občas snaží vnutit televize. Jistě by nastaly určité změny, ale příroda si poradí téměř se vším, takže není čeho se bát.

jendahun

Každý živočich má své opodstatnění v přírodě.Potrava pro ptáky.Kromě cikánů.Tady jsem nepochopil význam pro přírodu.

gnosis

uzitecni jak pro koho. kazde zvire ma v prirode svuj ucel, sve misto. to ze ho clovek nezna nic neznamena. to jen s clovekem udelala priroda strasnou chybu, se kterou si zatim nedokaze poradit.