Adam

Josef Kajetán Tyl – o jakou hru se jedná a kdo složil melodii?

V jedné Tylově hře z roku 1834 poprvé zazněla naše budoucí státní hymna. O jakou hru se jedná a kdo složil melodii?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Zkus si na google.cz zadat do kolonky pro vyhledávání např. toto – Tyl 1834 státní hymna nebo stačí Josef Kajetán Tyl…
A hned máš výsledek, vyhledávání není nic složitého a v budoucnu se bez něj neobejdeš.

Další odpovědi
škubánek

SI TO ZJISTI NA GOOGLE

quentos

tohle nevědět, styděl bych se, až by se hory -no nezelenaly, ale spíš červenaly.