Emefej

Kolik máte fotografií vlastní osoby?

Při nedávné marné snaze opět uspořádat archiv fotek jsem zjistil, že mám jenom asi 2–3 použitelné fotografie vlastní osoby. Po padesáti letech focení docela žalostný výsledek. Kolik fotografií své osoby máte vy?

Nejlepší odpověď
briketka10

jednu použitelnou s mým kocourkem
na zahrádce je sice stará 4 roky, ale
já se snad od tý doby nezměnila :))

Další odpovědi
Lamalam

Omezeně použitelných asi tak 10, veřejně použitelné asi 3–4 fotky.

Funna

použitelných? asi žádnou… 🙂 (svatební, nafocené v ateliéru nepočítám)

anonym

30644fotek,to teda už dost pamatuješ
Doplňuji:
Jolik je taky žolík

gecco

V archivu?
1 – slovem – jednu…
😉
To jsem se fotil na občanku (nebo na co, kdysi…).
😉
Jinak mám foťák v pazouře já – selfie nedělám…
😉

Drap

Celkem cca 3 kusy.

briketka10

neva :))

Emefej

Omlouvám se za překlep v zadání otázky. Již jsem požádal admina o opravu.