Nave

jogobella-jahoda na italský zpusob

koupila jsem si jogobellu příchut jahoda na italský způsob (v globusu v Pce).
myslím si že je to novinka,protože tuto přichuť jsem ještě neviděla a padla mi do oka,tak jsem si ji vzala na ochutnaní.
je hrozně dobrá-tedy mě aspoň chutnala-chutná.
nevíte kde jinde v jakém krámu bych ji koupila,sehnala.

Odpovědi
SinceX

Zkuste makro..:)

anonym

Vis Nave,ja to resim tak,ze kdyz mi neco chutna-jsem stim spokojena tak se zeptam vyrobcu a mas nejspolehlivejsi informace.Na kazdem(skoro)obalu mas kontak na vyrobce ci dovozce a mam dobrou zkusennost.Vse na tvuj dotaz odpovi.

Džanička

Podle mě by jí měli mít v každém obchodáku,v Pce je ještě kaufland,albert hypermarket,li­dl,apod,a také určitě každá sámoška,pokud je to nějaká novinka,tak to bude asi chvíli trvat.A do makra se jen tak někdo nedostane.

ReHu

Pokud ji má Globus, tak si myslím, že i další větší obchody ji mít budou. Ty menší časem asi taky. Třeba Albert má také slušný výběr. Aspoň v Pard.