Ivory

Jméno veselé písně

Náhodou jsem viděl konec seriálu Ulice díl 2550, který byl teď před chvílí. Max, Borisova máma,Frantova máma a ještě někdo (jestli jsem něco řekl špatně, tak sorry, moc to nesleduji) došli z plesu a pouštěli si písničku. Byla taková veselá. Řekl bych, že opera. Nevíte jak se jmenuje ?

(Když to pomůže, tak tam k nim došel Boris)

Odpovědi
mosoj

Pec nám spadla, pec nám spadla .........

Questman

Hele, tady odpověď asi nehledej. Kdo se dívá na Ulici, dokáže vnímat „děj“ natolik aby slyšel nějakou písničku je stejně už tak zdegenerovaný, že i kdyby nějakou úplnou náhodou věděl název toho, co hledáš, tak by ti to stejně ani nedokázal napsat ;)